Nėščios moterys išgąsdino gydytojus paviešindamos šokiruojantį siekį

Pasidalinkite su draugais!

Posted on 1476

c8f7f2cadd5ed3cd8f49ed2f96be3732

Seniai žinoma, kad rūkymas ir nėštumas nesuderinami dalykai. Užsienio žiniasklaidoje lyg virusas plinta šokiruojanti žinia apie tai, kokiu būdu nėščios moterys Australijoje siekia išlikti lieknos.

Pranešama, kad besilaukdamos merginos rūko, nes tiki, kad tokiu būdu nėštumo metu priaugs mažiau svorio, nes kūdikio kūnelis, anot jų, bus mažesnis, rašoma hefty.co.

Medikus toks paauglių įsitikinimas ne juokais gąsdina. Anot gydytojų, nėštumo metu jauna moteris ar šiuo atveju paauglė, visais įmanomais būdais turėtų stengtis išsaugoti mažylio sveikatą. O tokiais dalykais eksperimentuoti – negalima.

Ekspertai teigia, kad moterys netgi labiau linkusios susirgti plaučių vėžiu dėl nikotino įtakos jų organizmui. Pas moterį kenksmingi toksinai gali pasišalinti daug sunkiau nei pas vyrus.

Moterų rūkymas visame pasaulyje aktuali problema, tačiau nėščiųjų rūkymas pavojingas ne tik moterims, bet ir jų vaikams.

Mokslininkai teigia, kad rūkymas nėštumo metu gali sukelti negrįžtamų kūdikio kraujagyslių pažeidimų, kurie vėliau gali lemti kraujagyslių ligas, infarktą, net jauname amžiuje.

Ištyrus 732 jaunus, 1970-1973 metų kartos žmones nustatyta, kad tie tiriamieji, kurių motinos rūkė nėštumo metu, turi plonesnes miego arterijas. Tai gali lemti taip pat ir pasyvus rūkymas, kuomet nėščioji būna aplinkoje, kurioje rūkoma.

Taip pat teigiama, kad plonesnies miego arterijas turintys žmonės rūkydami dar labiau didina kardiovaskulinių ligų riziką, kadangi jų kraujagyslės dėl plonų sienelių yra dar labiau pažeidžiamos.

Pasidalinkite su draugais!

c8f7f2cadd5ed3cd8f49ed2f96be3732

Powered by moviekillers.com