„Eurovizijoje“ dalyvaujantis portugalas slepia sunkią ligą: repeticijoje vietoje jo dainavo sesuo

Pasidalinkite su draugais!

Portugalas Salvadoras Sobralis 2017 metų „Eurovizijos“ dainų konkurse Kijeve atliko kūrinį „Amar Pelos Dois“ ir sudrebino milijonus žiūrovų širdžių. Tačiau šis jautrus pasirodymas turi ir kitokią pusę, kurios žiūrovai nematė – jis negalėjo dalyvauti prieš tai vykusiose repeticijose. Vietoj jo per technines repeticijas ant scenos lipo jo sesuo Luisa, kuri yra šios dainos autorė, rašo metro.co.uk.

Salvadoras serga širdies liga ir negali palikti jį prižiūrinčios medikų komandos ilgiau nei dviem savaitėms, tad pirmose repeticijose vietoje jo dainavo jo sesuo.

Jis atvyko į Kijevą prieš pat oficialų atidarymą – sekmadienio vakarą, tad pirmų repeticijų metu scenoje dainą atliko ne jis, o jo sesuo Luisa. Užsienio žiniasklaida teigia, kad Salvadorui reikalinga širdies persodinimo operacija.

Iš pradžių Salvadoras norėjo gyvybei pavojų keliančią ligą laikyti paslaptyje, tačiau po pasirodymo Portugalijos nacionaliniame finale jam prireikė skubios operacijos, kurios metu buvo tvarkomos dvi išvaržos.

Po jų jam buvo leista pasirodyti finale ir laimėjo bilietą į „Euroviziją“, nors vis dar sveiko. Jaudinančią akimirką dainą pakartoti jam padėjo sesuo Luisa.

Oficialioje dainų konkurso svetainėje rašoma, kad S. Sobralis studijavo psichologiją, tačiau jo didžiulė aistra muzikai nugalėjo ir jis įrodė esąs viena didžiausių vilčių Portugalijos ir Ispanijos muzikos scenoje.

Gyvendamas Jungtinėse Valstijose ir Barselonoje, kur studijavo prestižinėje „Taller de Musics“ mokykloje, vaikinas dalyvavo keliuose muzikos projektuose: jis rašė muziką sau, bet tuo pat metu kūrė Cheto Bakerio įkvėptus drąsius pasirodymus, įvaldė bosanovą ir įsileido į savo dainas saldų Lotynų Amerikos skambesį.

Jo balsas, kurį Salvadoras nepriekaištingai kontroliuoja, ir charizma, kurią spinduliuoja žmonėms būdamas ant scenos, atnešė jam geriausius specializuotos spaudos, kolegų ir, svarbiausia, pagrindinio teisėjo, publikos, atsiliepimus.

Jo debiutinis albumas „Excuse Me“ (2016) buvo bendras muzikinis Julio Resende, Leonardo Aldrey ir paties Salvadoro darbas.

Pasidalinkite su draugais!

portugalijos-atstovas-salvadoras-sobralis-74599052

Powered by moviekillers.com