5 Zodiako ženklai, kurie įsimyli stipriausiai

Pasidalinkite su draugais!

Posted on Naujienos 3769

Tikriausiai žinote, kad meilė gali sukelti daug jaudulio. Jūs tampate labai pažeidžiamu. Tai – nebūtinai blogas dalykas, tačiau galite pasidaryti atsargesni, kai bendraujate su jums patinkančiu žmogumi. Gali būti, kad jūs prieš užmegzdami santykius delsiate, nes norite įsitikinti, kad į jūsų jausmus bus atsakyta. Tačiau yra ir kitokių – pasiruošusių rizikuoti dėl meilės – žmonių.

Kai kurie žmonės įsimyli labai stipriai, ir negali neišreikšti savo jausmų. Žemiau – 5 Zodiako ženklai, kurie yra pasirengę rizikuoti.

1. Avinas.

Avino ženklo moterys pamiršta, kad gali būti, jog ji partneriui duos daugiau, nei gaus pati. Ji į santykius neria stačia galva.

Ji stengiasi, kad viskas išeitų gerai, ir gali tiek daug pasiūlyti, tačiau, dėl jos entuziazmo, santykiai gali pasidaryti vienpusiai. Ji yra pasirengusi daug stengtis – planuoti visus pasimatymus bei rengti netikėtas dovanas – todėl partneris gali aptingti.

Visa laimė, ji greitai pastebi, jei vyras nepakankamai stengiasi, ir ji gali be problemų su juo apie tai pasikalbėti.

2. Dvyniai.

Dvynius jaudina nauji santykiai.

Ji šalia naujo partnerio gali būti šiek tiek nervinga, tačiau jos jausmai būna tokie stiprūs, kad ji sugeba baimę nustumti į šalį ir būti nuoširdi. Dvynė santykių pradžioje gali būti truputį per daug prilipusi prie partnerio ir per daug stengtis jį pamaloninti.

Ji jaučia stiprų norą pamaloninti partnerį. Dvynių santykiai būna trumpesni, nes jos nenori įsipareigoti, tačiau labai intensyvūs.

Kai Dvynė kam nors pajaučia potraukį, ji labai stengiasi išreikšti savo jausmus.

3. Svarstyklės.

Svarstyklės būna labai ištikimos savo partneriui ir vengia konfliktų. Šio ženklo moteris partnerį myli taip smarkiai, kad yra pasiruošusi jam duoti kone bet ką, ko jis paprašys. Ji taip išreiškia savo susižavėjimą.

Svarstyklės mano, kad elgdamosi nesavanaudiškai jos išreiškia tikruosius savo jausmus, tačiau jos gali likti įskaudintos, jei vyras neatsako tuo pačiu.

Jos savo partneryje mato geriausia, ir gali pamiršti, jog ne visi žmonės su jų širdimi elgsis atsargiai.

4. Šaulys.

Šaulės santykiuose gali elgtis arogantiškai, bet meilė nuo to nepasidaro silpnesnė. Jos santykių pradžia visada būna pilna stiprių, aistringų emocijų. Ji supranta, kad gali likti įskaudinta, o santykiai gali netrukti ilgai, bet ji į santykius vis vien eina negalvodama.

Ji su partneriu būna atvira ir pažeidžiama. Šaulė apie savo jausmus kalba atvirai, ir yra pasirengusi mylėti.

5. Žuvys.

Žuvų ženklo moteris vadovaujasi savo emocijomis. Jei jai kas nors patinka, ji nežaidžia žaidimų ir nebando apsisaugoti nuo tikimybės, jog ji liks įskaudinta.

Žuvys labai pasitiki savo mylimuoju. Ji jam atsiveria, ir vertina emociškai nuoširdžius santykius.

Šio ženklo moterį lengviau įskaudinti, nes ji linkusi pasitikėti jai patinkančiais žmonėmis, tačiau ji tai supranta ir mano, kad verta rizikuoti.

Pasidalinkite su draugais!

fasdfa

Powered by moviekillers.com